Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

100% wołowiny

18 lipca 2023


Gospodarstwo Rolne Nogły to niewielkie, rodzinne przedsiębiorstwo, które od pokoleń zajmuje się hodowlą opasów i produkcją wołowiny najwyższej jakości. Jego siedziba zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości Mizerów na Śląsku. Jak dodają przedstawiciele firmy – Hodowlą bydła zajmujemy się już od trzech pokoleń. Specjalizujemy się w szczególności w opasach rasy Simental. Nasze gospodarstwo opiera się na tradycyjnych metodach hodowli, które wzbogacamy nutą nowoczesności po to, aby zapewnić najwyższą jakość mięsa. W ofercie posiadamy również zdrową żywność pochodzącą z naszej produkcji roślinnej i zwierzęcej.

Gospodarstwo Rolne Nogły oferuje konsumentom tylko i wyłącznie 100% - czystą wołowinę, bez dodatku ulepszaczy i konserwantów. Dzięki temu kupujący mogą mieć pewność, że jedzą zdrowo i naturalnie.

Podczas 47. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” członkowie Loży Ekspertów ocenią trzy propozycje Gospodarstwa. Noty za smak, wygląd oraz stosunek ceny do jakości otrzymają: Wołowina w słoiku, Smalec swojski oraz Mięso wołowe.

Więcej informacji na temat Gospodarstwa Rolnego Nogły i jego oferty znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://gospodarstwonogly.pl/