Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Tajemnica smaku

28 września 2022


Z Katarzyną Ciszewską – właścicielką Wędliny Tradycyjne Ciszewska rozmawia Katarzyna Salomon

Proszę powiedzieć, co zadecydowało o tym, że firma Wędliny Tradycyjne Ciszewska wzięła udział w 44. certyfikacji Programu Promocyjnego „Doceń polskie”?
Udział w certyfikacji był dla nas ogromnym zaskoczeniem. Dostaliśmy informację, że jeden z członków Loży Ekspertów spróbował naszej Kaszanki i postanowił ją nominować do 44 edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”.
Zapytano nas, czy wyrażamy zgodę i nasza odpowiedź była jak najbardziej na tak.

Członkowie Loży Ekspertów uhonorowali godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT” produkowaną przez Was Kaszankę. Czy może Pani zdradzić, w czym tkwi tajemnica jej wysokiej jakości i doskonałego smaku?
Receptura jest owiana tajemnicą. Nad jakością oraz smakiem piecze sprawuje mąż, to on stworzył tę recepturę i odpowiednio dobrał przyprawy.

W jaki sposób planujecie podkreślać Wasz sukces?
Przyznam szczerze, że duma nas rozpiera po odebraniu certyfikatu. Otrzymaliśmy dużo telefonów i wiadomości z gratulacjami.
Informacje o otrzymaniu certyfikatu ogłosiliśmy na naszym fanpage na Facebooku WedlinytradycyjneCiszewscy. Kopie certyfikatu umieszczone są również w każdym z naszych sklepów.

Czy uważa Pani, że inicjatywy tego typu, jak Program Promocyjny „Doceń polskie” są potrzebne polskim konsumentom i producentom, i dlaczego?
Ogólnopolski Program Promocyjny „Doceń polskie” jest jak najbardziej potrzebny. Dzięki niemu wielu konsumentów dowiaduje się o naszych produktach. Dzięki ocenie ekspertów mogą być pewni jakości danego wyrobu. Klienci są ciekawi szerszej oferty produktów danego producenta.

Dziękuję za rozmowę