Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Browar WITNICA wśród zdobywców Znaku „Doceń polskie” w III Certyfikacji Programu

7 listopada 2011


 

     Browar Witnica, należący do grupy małych browarów produkujących poniżej 70 000 hl piwa w ciągu roku, zgłosił do III Certyfikacji Programu „Doceń polskie” cztery doskonałe piwa.
Wszystkie z nich zyskały pozytywną opinię Loży Ekspertów,  a jedno – piwo BLACK BOSS zostało dodatkowo wyróżnione tytułem TOP PRODUKT.

Zwycięskie produkty Browaru Witnica:
- BLACK BOSS 8,5% - TOP PRODUKT - porter o brunatnej barwie, wpadającej w ciemny rubin. Piana bardzo trwała, utrzymująca się w postaci cienkiej warstwy. Zapach wyraźnie karmelowy z nutami kawowymi. W smaku dominuje smak przypalonego karmelu z wyczuwalną umiarkowaną goryczą i słodyczą.

PIWO ZIELONE 4,2% - piwo zielone o chmielowo - słodowym smaku i delikatnej pianie. Piwo niepasteryzowane.

LUBULSKIE MIODOWE JASNE 4,2% - piwo o głębokim bursztynowym kolorze, wyraźnym słodowym aromacie z delikatnymi nutami goryczy i miodu. Unikalna receptura sprawia, że piwo przez cały czas delikatnie musuje, a jasnokremowa piana długo utrzymuje się na złocistym napoju.

JUBUSKIE JASNE 6,1% - piwo jasne naturalne, wyjątkowy produkt warzony wielowiekowymi metodami. Jego walory smakowe doceniają prawdziwi smakosze, znawcy piwa i konsumenci, którym zależy na ekologicznym produkcie. Piwo to posiada nienaruszony zasób witamin i mikroelementów wywodzących się ze zboża i chmielu.

pobierz artykuł