Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Czy Majonez Kielecki sięgnie po godło „Doceń polskie”?

23 lipca 2023


Majonez Kielecki gości  na polskich stołach już od 1959 roku. Jego doskonały smak, kremowa konsystencja i najwyższej jakości składniki sprawiają, że produkt ten od pokoleń zdobywa serca rodzimych i zagranicznych konsumentów oraz eksperckie uznanie. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia oraz fakt, iż obecnie to drugi najchętniej kupowany majonez w naszym kraju. Warto wspomnieć, że to właśnie jego receptura stała się podstawą do opracowana Polskiej Normy majonezu.

Producentem w/w produktu jest Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem”. Ta polska firma dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu najlepszych specjalistów, zbudowała mocną markę cieszącą się zaufaniem konsumentów oraz partnerów biznesowych zarówno w kraju, jak i za granicą.

Majonez Kielecki weźmie udział w 47. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Czy zdobędzie godło „Doceń polskie”? O tym, dowiemy się już niebawem.

Więcej informacji na temat Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem” Kielce znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://www.wspspolem.com.pl/