Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Doceń polskie sponsorem AGROPASJI w TV Polsat!

24 czerwca 2019


Od lipca do września, przed każdym programem AGROPASJA (jak i po jego zakończeniu) widoczny będzie billboard sponsorski programu "Doceń polskie"! Dzięki takim działaniom rodzimi producenci żywności, którzy zdecydują się na udział w programie, jak i jego laureaci mogą liczyć na większą rozpoznawalność na rynku! Zachęcamy do oglądania a także do zgłaszania swojego udziału w lipcowej certyfikacji żywności! 

Pora na kilka informacji o samym programie. Otóż, w każdą niedzielę AGROPASJA  przenosi swoich widzów w świat wsi zarówno nowoczesnej, jak i tej prosto z marzeń. Ponadto przedstawia on nowe trendy i technologie w rolnictwie, a także pasje mieszkańców terenów wiejskich. Widzowie mają okazję to podglądania pomysłów na biznes na wsi, nietuzinkowych hobby, które mogą stać się źródłem dochodu, jak również sposobem do osiągnięcia sukcesu na rynku rolno-spożywczym.

Agropasja pokazuje ludzi, którym się to udało. Tych, dla których pasja, a właściwie agropasja – stała się sensem życia. Program czasami przenosi Widzów w świat magicznego piękna wsi, ogrodów, a innym razem przypomina zapomniane smaki tradycyjnych polskich wiktuałów. Nawiązuje do przeszłości, ale także wskazuje nowe trendy i technologie, możliwości rozwoju, pozyskiwania dotacji i znalezienia swojego miejsca na ziemi i na rynku rolno-spożywczym.
Autorką i prowadzącą program jest Maria Sikorska.

Do zapoznania się z całą informacją prasową zapraszamy tutaj: link