Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Jarzębiak i Ratafia wezmą udział w certyfikacji „Doceń polskie”

24 lipca 2023


Znany i ceniony polski wytwórca wódek, nalewek i spirytusu - GRUPA AWW od ponad trzydziestu lat oferuje produkty łączące w sobie pasję, wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży spirytusowej, miłość do ziemi i naturalnych produktów oraz wypracowywane i udoskonalane przez lata tajniki rzemiosła. W ofercie producenta znaleźć można najlepsze wódki, whisky oraz gin i ziołówkę z segmentu premium. Prawdziwi koneserzy docenią także premiery nowych alkoholi, dostępnych w edycjach limitowanych w wyjątkowych, kolekcjonerskich butelkach. Jak dodają przedstawiciele firmy – Nasze alkohole produkujemy w większości z własnoręcznie uprawianych zbóż. Samodzielnie komponujemy, testujemy i udoskonalamy receptury. Łączymy rzemieślnicze podejście i współpracę ze światowej klasy dostawcami. Nieustannie podnosimy wiedzę naszego zespołu, co przekłada się na docenianie naszych alkoholi w prestiżowych konkursach branżowych.

GRUPA AWW weźmie udział w 47. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń Polskie”. Podczas atestacji, członkowie Loży Ekspertów ocenią dwie propozycje tego producenta:

Jarzębiak - czystą, szlachetną i delikatną wódką, do produkcji której używa się luksusowego spirytusu i krystalicznie czystej wod oraz intensywnie owocową Ratafię - doskonałą nalewkę powstającą w wyniku łączenia maceratów owocowych, naturalnych soków owocowych i ich aromatów. Jarzębiak i Ratafia ubiegają się o odnowienie licencji „Doceń polskie”.

Więcej informacji na temat GRUPY AWW znaleźć można na stronie internetowej http://www.aww.com.pl/