Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Jubileuszowy audyt przed nami

23 sierpnia 2013


Dziesiąta certyfikacja artykułów spożywczych uczestniczących w Ogólnopolskim Programie Promocyjnym „Doceń polskie” odbędzie się 23 października.


Dziesiąta certyfikacja artykułów spożywczych uczestniczących w Ogólnopolskim Programie Promocyjnym „Doceń polskie” odbędzie się 23 października.

Do jubileuszowego audytu pozostały trzy tygodnie. Decyzję o tym, jakie wyroby zasługują na zdobycie godła promocyjnego podejmie Loża Ekspertów. Tradycyjnie już, pięcioosobowe grono oceni każdy produkt i przyzna mu noty w skali 1-10. Przypomnijmy, że punkty przyznawane są za smak oraz wygląd wyrobu oraz za stosunek jakości artykułu spożywczego do jego ceny.

Warto pamiętać, że certyfikatu nie zdobywają wszystkie produkty biorące udział w audycie, ale tylko te, które zostaną wysoko ocenione przez ekspertów. TOP PRODUKT to z kolei tytuł zarezerwowany dla żywności z maksymalną liczbą punktów.

Jak dotąd, laury programu „Doceń polskie” zdobyło ponad 500 artykułów spożywczych różnego typu (m.in. mięsa, napoje, pieczywo, słodycze, dania gotowe, przetwory, owoce, artykuły sypkie, mrożonki i nabiał). O tym jakie produkty dołączą do tego grona przekonamy się w październiku.

Informacje o firmach, które zgłosiły swoje wyroby do jubileuszowej certyfikacji będziemy zamieszczać na blogu.