Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Już jutro XXXII certyfikacja żywności!

14 maja 2019


To już jutro! Dokładnie 15 maja w Sosnowcu odbędzie się druga w tym roku certyfikacja żywności. Także i tym razem Loża Ekspertów przyzna noty różnorakim produktom polskich producentów pod trzema względami: smak, wygląd i stosunek ceny do jakości. 

Zasady oceniania wyrobów i przyznawania znaków jakości „Doceń polskie” pozostają niezmienne. Do atestacji kwalifikowane są wyłącznie wyroby z tzw. polskim akcentem. Godła promocyjne są przyznawane na 24 miesiące: z tego względu majowa atestacja będzie szczególnie istotna dla laureatów XXII i XXIII atestacji. Producenci, których wyroby zostały wyróżnione przed 2 laty mogą ubiegać się o ich ponowne wyróżnienie.

Tak się składa, że tego dnia przypada wspomnienie św. Izydora, patrona rolników. Będzie to więc podwójne, majowe święto producentów żywności. Duża wiedza i doświadczenie naszego zespołu zapewniają rzetelną kontrolę żywności zgłoszonej przez wytwórcę. Branych jest pod uwagę wiele czynników, które składają się na ostateczną notę. Polskie firmy spożywcze, które zyskały od nas certyfikat i mogą sygnować dany produkt logo „Doceń polskie”, oferuję wyroby pewne, sprawdzone, o potwierdzonym doskonałym smaku i wysokiej klasie.

Duża wiedza i doświadczenie naszego zespołu zapewniają rzetelną kontrolę żywności zgłoszonej przez wytwórcę. Branych jest pod uwagę wiele czynników, które składają się na ostateczną notę. Polskie firmy spożywcze, które zyskały od nas certyfikat i mogą sygnować dany produkt logo „Doceń polskie”, oferuję wyroby pewne, sprawdzone, o potwierdzonym doskonałym smaku i wysokiej klasie.