Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Nowe wydanie kwartalnika „Doceń Dobre Wiadomości”

2 października 2018


Zapraszamy do lektury nowego numeru kwartalnika „Doceń Dobre Wiadomości”. Magazyn wydawany przez twórców programu „Doceń polskie” to kolejne narzędzie promowania żywności wyróżnionej znakiem jakości oraz jej producentów. Kwartalnik jest dostępny bezpłatnie m.in. w hurtowniach spożywczych, zaś publikację w formacie PDF można pobrać bezpośrednio z bloga programu. >Link jest tutaj.


Co przygotowaliśmy w najnowszym numerze? Zachęcamy do lektury zapisu rozmowy z Tomaszem Stygańskim – dyrektorem ZPM ZAGŁOBA na temat produktów nagrodzonych znakiem jakości. Swoimi przemyśleniami dot. programu promocyjnego dzieli się również Adam Różycki prezes Grupy Producentów AGROS Sp. z o.o. Prezentujemy także opakowania produktów firmy Młyny Stosiław, na których zamieszczono logo programu.

W numerze ponadto przybliżamy zasady współpracy z Agencją PR, przypominamy pomadto o darmowych konsultacjach ze specjalistą Centrum Znakowania Żywności. Na tym nie koniec: w kwartalniku podsumowujemy również lipcową atestację żywności, dzielimy się ciekawym przepisem kulinarnym (inspiracja firmy MSM Mońki) i prezentujemy artykuły spożywcze z godłem jakości.


Zachęcamy do lektury!