Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Nowy numer kwartalnika „Doceń Dobre Wiadomości”

19 grudnia 2018


To już 15. numer bezpłatnego magazynu prezentującego żywność ze znakiem „Doceń polskie” oraz jej producentów. Kwartalnik, jedno z narzędzi promujących laureatów programu, jest dostępny m.in. w hurtowniach spożywczych. 


>Zapraszamy do lektury nowego wydania! W tym numerze m.in. historia sukcesu Ogródka Dziadunia – rozmowa z właścicielami rodzinnej firmy na temat sposobów korzystania ze zdobytych laurów „Doceń polskie”. Swoimi cennymi spostrzeżeniami w tym temacie dzielą się również przedstawiciele Zakładu Mięsnego Jerzy St. Czaplicki.


Kwartalnik dostarcza także odpowiedzi na pytanie co skłania firmę BiFIX do udziału w atestacjach żywności. Poza tyn, w numerze – jak zwykle – nie brakuje inspiracji kulinarnych, jak również aktualności związanych z funkcjonowaniem programu. W styczniowym wydaniu przypominamy również jak duże znaczenie mają konsultacje z Centrum Znakowania Żywności oferowane laureatom. Tradycyjnie, całą stronę zapełniły prezentacje produktów uhonorowanych przez Lożę Ekspertów.

Serdecznie zachęcamy do lektury!