Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Nowy numer Kwartalnika Doceń Dobre Wiadomości!

28 marca 2019


Najnowszy, kwietniowy numer kwartalnika Doceń Dobre Wiadomości – bezpłatnego magazynu prezentującego żywność sygnowaną znakiem „Doceń polskie”, jak i jej producentów już dostępny! To jedno z bogatego pakietu narzędzi promocyjnych programu dostępne jest m.in. w hurtowniach spożywczych. 


>Zapraszamy do lektury nowego wydania! W tym numerze przedstawiciel firmy RATOS-NATURA przekonuje jaka siła tkwi w znaku „Doceń polskie”. Z kolei Agata Szymkowska z Malwa Tea tłumaczy, że poprzez godło programu mogą m.in. komunikować wyznawane wartości i podkreślać pochodzenie swoich wyrobów. W kwietniowym wydaniu magazynu zapoznać można się z podsumowaniem pierwszej w tym roku atestacji żywności ale także poznać datę kolejnej.


Poza tyn, w numerze – jak zwykle – nie brakuje inspiracji kulinarnych, jak również aktualności związanych z funkcjonowaniem programu. W kwietniowym wydaniu przypominamy również jak duże znaczenie mają konsultacje z Centrum Znakowania Żywności oferowane laureatom. Tradycyjnie, całą stronę zapełniły prezentacje produktów uhonorowanych przez Lożę Ekspertów.


Serdecznie zachęcamy do lektury!