Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Od rodziny – dla rodziny

25 lipca 2023


Marka Wesoła Rodzinka powstała sześć lat temu. Nazwa ma podkreślać kameralny charakter firmy, rodzinną atmosferę, szczerość i prawdziwość oferowanego asortymentu. Produkty marki zostały specjalnie wyselekcjonowane, cechuje je najwyższa jakość, ponieważ zostały stworzone na bazie wyjątkowych receptur. Wszystko po to, aby cieszyć i smakować całym rodzinom.

Wesoła Rodzinka oferuje pierogi wytrawne - z mięsem, kapustą i pieczarkami, ze szpinakiem i serem, z pieczarkami i mozzarellą, z pieczarkami, chłopskie oraz ukraińskie, ale także pierogi słodkie - z serem, jagodami, truskawkami i prażonym jabłkiem. Produkuje również krokiety, uszka, naleśniki, kluski śląskie, kopytka i leniwe. Warto wspomnieć, że Wesoła Rodzinka to nie tylko produkty mączne. To także wędliny, zupy, czy dania gotowe - makarony, bigos, fasolka po bretońsku i dania obiadowe. Konsumenci cenią je za prosty skład, naturalność i doskonały smak. Produkowane są bez polepszaczy smaku i sztucznych dodatków. Właścicielem marki jest Polska Grupa Partnerska.

Podczas 47. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” członkowie Loży Ekspertów ocenią aż sześć propozycji z oferty Wesołej Rodzinki. Punkty za smak, wygląd oraz stosunek ceny do jakości otrzymają: Pierogi z mięsem, Pierogi ukraińskie, Pierogi chłopskie, Pierogi z pieczarką i mozzarellą, Pierogi z serem oraz Kluski leniwe.

Więcej informacji na temat marki Wesoła Rodzinka i jej oferty można znaleźć na stronie internetowej https://wesolarodzinka.com.pl/