Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Olej rzepakowy sprzyja witalności

22 marca 2019


- Niezliczoną ilość razy przyglądaliśmy się z zachwytem żółtym polom rzepaku. Ta szlachetna roślina dumnie prezentuje swoje piękne kwiaty, z których powstają niezwykle cenne składniki i odżywcze ziarno. Z tego podwójnie uszlachetnionego ziarna („00” czyli o śladowej ilości zawartości kwasu erukowego) metodą tłoczenia „na zimno” pozyskujemy olej o wielu naturalnych składnikach, niezbędnych dla naszego organizmu – tłumaczą przedstawiciele firmy ACS Sp. z o.o. producenta olejów pod marką Oliwia Kaszubska, którzy przedstawiają przepis na pieczone żeberka! 


Potrawy przygotowywane w związku ze zbliżającą się Wielkanocą mogą stać się nie lada wyzwaniem! Tym bardziej, że święta następują po okresie Wielkiego Postu, w związku z tym przygotowane specjały zjadamy z podwójnym smakiem. Niewielu zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak ważnym elementem potraw może stać się olej rzepakowy tłoczony na zimno...O jego doskonałych właściwościach smakowych lecz przede wszystkim zdrowotnych opowiadają przedstawiciele marki Oliwia Kaszubska, producenta wspomnianego oleju.


Więcej informacji w naszym Centrum Prasowym: link