Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Polskie produkty zostaną ocenione po raz trzydziesty!

3 września 2018


Kolejna atestacja artykułów spożywczych organizowana w ramach programu „Doceń polskie” będzie miała miejsce 24 października br. w Sosnowcu (w Hotelu Centrum Sosnowiec).


Specjaliści z branży spożywczej zasiadający w Loży Ekspertów po raz trzydziesty sprawdzą indywidualnie smak, wygląd i stosunek jakości do ceny wyrobów z oferty rodzimych firm. Za każdą z tych cech wystawiają ocenę w skali od 1 do 10.
Decyzja o przyznaniu znaków jakości „Doceń polskie” należy wyłącznie do członków jury: przyznane przez nich oceny rozstrzygają o nadaniu wyróżnienia (lub nie). Do zdobycia godła promocyjnego potrzeba minimum 7,5 pkt. Żywność z maksymalnymi notami otrzymuje także tytuł TOP PRODUKT. Więcej informacji na temat audytów żywności i zasad przyznawania znaków jakości można znaleźć w zakładce „Certyfikacje”. Zapraszamy także do odwiedzenia zakładki „Program”!