Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Świąteczne inspiracje laureatów programu „Doceń polskie”

20 grudnia 2017


Klasyczny barszcz idealny na wigilijny stół i kaczka, która zachwyci rodzinę w święta oraz wyjątkowy makowiec i rozgrzewająca herbata. Laureaci programu promocyjnego „Doceń polskie” dzielą się przepisami na smakołyki idealne na bożonarodzeniowe spotkania.


 


Producenci, których artykuły spożywcze zdobyły godła jakości „Doceń polskie” kolejny raz dzielą się kulinarnymi inspiracjami. Tym razem zachęcamy do przetestowania przepisów na świąteczne dania oraz słodkości odpowiednie na mroźne dni.

Składnikiem każdej propozycji jest produkt posiadający certyfikat Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Charakterystyczny znak dowodzi, że sygnowana nim żywność została pozytywnie oceniona przez specjalistów z branży spożywczej, którzy tworzą Lożę Ekspertów programu „Doceń polskie”. Jury ocenia smak, wygląd oraz stosunek jakości wyrobu do jego ceny.


Przepisy kulinarne laureatów programu >są zawarte w e-booku. Zapraszamy do korzystania i życzymy smacznego!


 


Zdjęcie: Klasyczny barszcz czerwony z uszkami, kulinarna inspiracja firmy Ogródek Dziadunia.