Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Tarsmak wie, jak łączyć smaki!

21 lipca 2023


Gotowe sosy stają się coraz popularniejsze wśród konsumentów ze względu na wygodę stosowania i różnorodność smakową. Są wręcz idealne dla osób, które szukają szybkich i łatwych rozwiązań - nie trzeba tracić czasu na przygotowywanie sosów od podstaw ani na myśleniu, jakie składniki dodać. Wystarczy otworzyć butelkę lub słoik sosu i można natychmiast cieszyć się smakiem. Jednym z producentów gotowych sosów jest firma Tarsmak specjalizująca się w produkcji różnorodnych sosów majonezowych i pomidorowych, majonezów, ketchupów, musztard i dresingów. W jej ofercie znajduje się ponad 200 produktów, dostępnych także w opakowaniach gastronomicznych.

Podczas 47. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” członkowie Loży Ekspertów oceni dwie propozycje firmy Tarsmak. Oceny za smak, wygląd oraz stosunek ceny do  jakości otrzyma Sos do frytek i hamburgerów oraz Sos do kanapek. Co warto o nich wiedzieć? Sos do frytek i hamburgerów to sos na bazie lekkiego majonezu z bogatym dodatkiem warzyw, przypraw oraz papryki chilli, która nadaje mu nieco ostrego charakteru. Idealny do hamburgerów, hod-dogów, kanapek i potraw z grilla. Doskonale sprawdza się również jako alternatywa dla tradycyjnego ketchupu podawanego do frytek. Sos do kanapek charakteryzuje się natomiast łagodnym smakiem doskonale komponującym się z nawet najbardziej wymyślnymi kanapkami, jego aromat wzbogaca dodatek marchwi, cebuli i szczypiorku.

Więcej informacji na temat firmy Tarsmak znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.tarsmak.pl