Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Tradycja smaku i jakości

20 lipca 2023


Wytwórnia Lodów – Argasińscy z Nowego Sącza to firma założona w 1937 roku przez Kazimierza Argasińskiego. Dziś tradycję firmy kontynuuje już trzecie pokolenie rodziny Argasińskich nieprzerwanie produkując lody z naturalnych składników i według unikalnej, rodzinnej  technologii. Tak jak dawniej, również i dziś, wytwarzane są one z prostych składników o wysokiej jakości – świeżych, owoców, śmietanki i naturalnych aromatów. Lody Argasińskich nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów ani innych sztucznych dodatków. Wszystko to sprawia, że wyróżniają się wyjątkowym i autentycznym smakiem, który nie ma sobie równych.

Podczas 47.  certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” ich smak, wygląd oraz stosunek ceny do jakości ocenią członkowie Loży Ekspertów programu. Warto przypomnieć, że Lody wielosmakowe Argasińskich  sięgały już wielokrotnie po godło „Doceń polskie TOP PRODUKT”. Jeśli i tym razem ocena komisji będzie pozytywna, Argasińscy będą mogli korzystać z potencjału tego prestiżowego znaku promocyjnego przez kolejne dwadzieścia cztery miesiące.

Więcej informacji na temat firmy Argasińscy znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://argasinscy.pl/