Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Trend Spirits weźmie udział w 47. certyfikacji „Doceń polskie”!

17 lipca 2023


Trend Spirits to polski producent znakomitych trunków wyróżniających się wysoką jakością i nietuzinkowym designem. Już niebawem walory najnowszych jego propozycji poznają członkowie Loży Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Podczas atestacji programu, która odbędzie się w dniu 26 lipca br. w Hotelu Centrum w Sosnowcu, specjaliści przyjrzą się dwóm produktom z oferty przedsiębiorstwa.

Noty za smak, wygląd oraz stosunek ceny do jakości otrzyma Bohema Vodka 40% - wyjątkowo delikatny trunek klasy premium, nawiązujący nazwą do środowiska cyganerii artystycznej. Wytwarzany na bazie receptury opracowanej przez najlepszych polskich gorzelników z krystalicznie czystej wody i mieszanki spirytusów zbożowych najwyższej jakości. Drugą z propozycji jest Nihil Novi Organic 40%  - wódka z certyfikatem BIO produkowana z 100% organicznego żyta. Destylowana zgodnie z surowymi normami produkcji i filtrowana z wykorzystaniem filtrów węglowych. Wyróżnia się delikatnym smakiem uzyskiwanym dzięki czystej, górskiej wodzie i  starannie wyselekcjonowanym składnikom.

Warto przypomnieć, że produkty Trend Spirits wielokrotnie sięgały po prestiżowe godło Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Już wkrótce przekonamy się,  czy Bohema Vodka 40% i Nihil Novi Organic 40%  dołączą do grona laureatów programu.

Więcej informacji na temat firmy Trends Spirits i jej oferty znaleźć można na stronie internetowej https://trendspirits.eu/