Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Twoja porada na blogu „Doceń polskie”!

24 lutego 2020


Drodzy Laureaci programu „Doceń polskie” ruszamy z nowością na Naszym blogu. Od teraz będziemy na nim zamieszczać porady kulinarne z udziałem Waszych specjałów nagrodzonych godłem programu „Doceń polskie”!


O czym pisać?
Już tłumaczymy. Zależy Nam na takich aspektach jak m.in. wpływ produktów na urodę, zasady zachowania dłuższej świeżości wyrobów, działania zdrowotne specjałów, zastosowanie artykułów spożywczych w konkretnych daniach, zasady przechowywania i wiele, wiele innych. Ciekawostki muszą dotyczyć NAGRODZONYCH GODŁEM JAKOŚCI SPECJAŁÓW.


Porady Tygodnia pojawiać będą się w systemie tygodniowym, w nowej zakładce na blogu programu „Doceń polskie”. Porady będą także promowane poprzez posty zamieszczane w Naszych mediach społecznościowych.


KRÓTKA INSTRUKCJA DZIAŁANIA:


- Piszemy poradę - jedno zdanie wystarczy. Oczywiście może być więcej. Nie wymagamy języka literackiego, współpracująca z Nami Agencja PR poradzi sobie z tym doskonale. Jeżeli posiadają Państwo zdjęcie wyróżnionego produktu oraz logo, które chcielibyście, aby zostało zmieszczone wraz z tekstem, nie ma problemu. Prosimy także podsyłać.


- Przesyłamy poradę - przygotowaną poradę kulinarną wysyłamy na te oto adresy mailowe:
karolina.szlapanska@docenpolskie.pl
magdalena.matusik@adventure.media.pl


- Porada zostaje zamieszczona na blogu programu – materiał pojawia się na blogu programu „Doceń polskie” www.blog.docenpolskie.pl.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!