Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Wiosenne przepisy laureatów programu

5 czerwca 2019


XXXII certyfikacja produktów spożywczych za nami, przed nami kolejny audyt, który odbędzie się 31 lipca w Sosnowcu. W oczekiwaniu na trzecią w tym roku atestację programu "Doceń polskie" warto może zainspirować się przepisami kulinarnymi laureatów programu? Czerwcowa temperatura nas rozpieszcza, można więc postawić w kuchni na dania lekkie, smaczne i zdrowe!


Przypominamy! 


Na blogu zamieszczane są różnorodne materiały dot. wyrobów ze znakiem „Doceń polskie”. Począwszy od zapowiedzi udziału w certyfikacji, przez informację o zdobytym godle, aż po wiadomości na temat działalności producenta. Materiały te powstają we współpracy z przedstawicielami firm i są przez nich autoryzowane.
Na blogu dostępne są także przepisy kulinarne laureatów programu; propozycje dań, których składnikiem jest nagrodzona żywność!Placki ziemniaczane z pastą z awokado i łososiem wędzonymRoladki z cukinii z kozim serem to dania, które doskonale sprawdzą się w te upalne dni! 


Zapraszamy!