Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

XXIII audyt żywności odbędzie się 1 lutego 2017 roku

8 listopada 2016Z radością informujemy, że kolejna certyfikacja artykułów spożywczych biorących udział w programie „Doceń polskie” odbędzie się 1 lutego 2017 roku.
Z radością informujemy, że kolejna certyfikacja artykułów spożywczych biorących udział w programie „Doceń polskie” odbędzie się 1 lutego 2017 roku.
Loża Ekspertów po raz 23. będzie oceniała wyroby polskich wytwórców. Tradycyjnie już, przewodniczącym grona jurorów będzie mistrz kuchni Mirek Drewniak. Atestacja będzie miała miejsce w Hotelu Centrum Sosnowiec.


Wszystkich producentów zainteresowanych udziałem w atestacji zapraszamy do zapoznania się z regulaminem programu i kontaktu z organizatorami przedsięwzięcia.
Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie programu promocyjnego, w zakładce „Program”.
Zachęcamy także do lektury krótkiego podsumowania minionego audytu, tekst można znaleźć w zakładce „Press Room”.


Państwa uwadze polecamy również prezentację dostarczającą najważniejszych informacji na temat funkcjonowania programu oraz korzyści wynikających z posiadania godła promocyjnego.