Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

XXXIV certyfikacja żywności już 30 października!

22 października 2019


Mięsa, nabiał, pieczywo, przekąski, warzywa, alkohole, ryby, przetwory warzywne i owocowe, lody, oleje, soki, słodycze, produkty regionalne, sosy, czy specjały dla wegan - to tylko niektóre z szerokiej gamy polskich produktów spożywczych, które od 2011 roku, w trakcie certyfikacji mają okazję sprawdzać członkowie Loży Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Już dziś warto zgłosić swoje specjały do oceny jury programu, któremu przewodniczy mistrz kuchni, Mirek Drewniak.


Od lat polscy wytwórcy żywności zgłaszają swoje wyroby do udziału w audytach żywności. Jak sami wspominają, posiadanie certyfikatu programu to dla nich potwierdzenie wysokiej jakości specjałów ale także świadectwo słusznego kierunku działalności.


Aby zgłosić swoje specjały do oceny Loży Ekspertów wystarczy zajrzeć na stronę internetową www.docenpolskie.pl i odwiedzić zakładkę: „Program”. To tam dostępne są materiały do pobrania dla kandydatów.


Więcej informacji w Press Roomie: link