Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Zamów przekąskę przez smartfona. Przesyłka zostanie dostarczona rowerem

1 grudnia 2015


Polska kuchnia nie tylko tradycją stoi. Zmienia się zarówno oferta rodzimych firm z branży spożywczej, jak i kanały dystrybucji żywności. Podwójne paluszki Beer Fingers to jeden z nowatorskich produktów sprzedawanych w nowoczesny sposób. Przysmaku nie trzeba szukać w sklepach - wystarczy zamówić go za pośrednictwem aplikacji na smartfony. Podobnych form sprzedaży jest wiele, ta różni się sposobem dostawy - przekąski są dostarczane rowerami transportowo-reklamowymi.

Dla większości firm z branży podwójne, sklejone ze sobą paluszki to błąd produkcyjny. W przeciwieństwie do nich, konsumenci utożsamiają je ze szczęściem - znalezienie podwójnego przysmaku w paczce tradycyjnych paluszków to dobry omen. To pozytywne nastawienie do podwójnych przekąsek postanowili wykorzystać twórcy marki Beer Fingers i zaoferowali nabywcom kilka rodzajów ich ulubionych przysmaków. Pomysł spotkał się z zainteresowaniem nie tylko kupujących, ale i ważnego inwestora z branży spożywczej. 

Wysoką jakość paluszków potwierdzili natomiast członkowie Loży Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”, którzy pozytywnie ocenili smak i wygląd produktów oraz stosunek ich jakości do ceny. Dwukrotne przyznanie certyfikatów „Doceń polskie” trzem rodzajom podwójnych paluszków (w polewie, solonych i z sezamem) dowodzi wysokiej jakości wyrobów, a zarazem podkreśla ich polskie pochodzenie.


  

 

 

 

Podwójne paluszki nie są dostępne w regularnej sprzedaży, ale ich miłośnicy nie będą mieli żadnego kłopotu z nabyciem smakołyków. - Niedawno uruchomiliśmy aplikację na smartfony, za pośrednictwem której szybko i wygodnie można zamówić ulubione przysmaki. Aplikacja działająca w systemach Android lub iOS jest dostępna w sklepach Google Play, Apps Store oraz na naszej stronie internetowej - mówi Bartosz Głodowski, prezes firmy Beer Fingers.
Nowa propozycja firmy już spotkała się z zainteresowaniem kupujących. Szczególną popularnością cieszy się promocja, w ramach której trzy paczki podwójnych paluszków można nabyć za jedyne 5 złotych. - Zamówione przysmaki są dostarczane rowerami transportowo-reklamowymi działającymi w systemie franchisingowym. Obecnie w sieci działa 9 rowerów usytuowanych przede wszystkim w centrum Warszawy. Dostawy poza obszarem działania rowerów są natomiast realizowane innymi dostępnymi środkami, takimi jak przesyłki kurierskie - dodaje B. Głodowski.


Warto odnotować, że dzięki aplikacji można zamówić nie tylko paluszki, ale i inne produkty spożywcze. - Zależało nam, aby były to wyroby wysokiej jakości z oferty polskich firm. Do dyspozycji konsumentów są m.in. sękacz, ogórki, ćwikła i słodkości - kończy Bartosz Głodowski.