Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Zapraszamy do lektury nowego wydania kwartalnika „Doceń Dobre Wiadomości”

4 kwietnia 2016Najnowszy, czwarty, numer bezpłatnego kwartalnika „Doceń Dobre Wiadomości” jest już dostępny! Co można znaleźć w kwietniowym wydaniu?

Najnowszy, czwarty, numer bezpłatnego kwartalnika „Doceń Dobre Wiadomości” jest już dostępny! Co można znaleźć w kwietniowym wydaniu?


Tradycyjnie już, kwartalnik dostarcza różnorodnych informacji związanych z branżą spożywczą i programem „Doceń polskie”. Do lektury zachęcamy zarówno producentów żywności, jak i konsumentów; każdy znajdzie interesujące treści!


W wydaniu znajdziemy m.in. szereg inspiracji dla producentów – informacje na temat możliwości wykorzystania godła „Doceń polskie” do promowania swoich wyrobów. Swoimi spostrzeżeniami dzielą się przedstawiciele firm, których wyroby zyskały uznanie Loży Ekspertów, tj. Pini Polonia, Przedsiębiorstwo Rybne ŁOSOŚ oraz Green Spoon. W numerze dostępne jest także podsumowanie minionego audytu artykułu spożywczych i zapowiedź kolejnej, jubileuszowej atestacji. Przypominamy, że certyfikacja będzie miała miejsce 27 kwietnia br.


Z myślą o konsumentach poszukujących artykułów spożywczych wysokiej jakości przygotowano natomiast m.in. zestawienie wyrobów nagrodzonych certyfikatem „Doceń polskie” oraz artykuł prezentujący najważniejsze właściwości „polskiego złota”. Jaki produkt kryje się pod tym określeniem? Odpowiedzi należy szukać w kwartalniku.


Zapraszamy do lektury!
Odnośnik do elektronicznego wydania (w formacie PDF) jest dostępny >na blogu programu.