Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Zaproś wiosnę do kuchni!

25 marca 2020


Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty tekst, który śpiewał w swoim utworze Marek Grechuta doskonale wpisuje się w obecny czas. Choć mimo ogólnie trudnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa warto wnieść nieco wiosny do Naszej kuchni tak, by przygotowywane dania wprowadzały odrobinę słońca oraz dużo zdrowia do codzienności. W tym wypadku śmiało można postawić na sprawdzone produkty, szczególnie zaś te, które wyróżniono za najwyższą jakości godłem jakości „Doceń polskie”.


Aby przetrwać czas kwarantanny wiele osób zabiera się za porządki, które najczęściej prowadzą do szaf, szuflad i półek. Należy jednak pamiętać by podobne „oczyszczanie” wprowadzić także w jadłospisie. „Wiosenne porządki” w spiżarni są doskonałym pretekstem do wprowadzenia bogatych w drogocenne składniki odżywcze warzyw. Szczególnie okażą się one pomocne teraz, w czasie kiedy szczególnie musimy zwracać uwagę na Nasze zdrowie.


Szczegóły znajdziecie w Naszym Centrum Prasowym: link