Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Znamy datę XII audytu programu „Doceń polskie”

10 lutego 2014Z radością informujemy, iż XII certyfikacja artykułów spożywczych biorących udział w Ogólnopolskim Programie Promocyjnym „Doceń polskie” odbędzie się 30 kwietnia 2014 roku.

 

Z radością informujemy, iż XII certyfikacja artykułów spożywczych biorących udział w Ogólnopolskim Programie Promocyjnym „Doceń polskie” odbędzie się 30 kwietnia 2014 roku.

Zapraszamy wszystkich producentów żywności do zgłaszania swoich wyrobów do oceny!
Zasady przystąpienia do programu „Doceń polskie” są dostępne na stronie docenpolskie.pl, w zakładce „Program”.

Przypominamy, że decyzję o przyznaniu certyfikatów podejmuje pięcioosobowa Loża Ekspertów, której przewodniczy Mirek Drewniak z Fundacji Klubu Szefów Kuchni. Poza nim, żywność oceniają osoby zawodowo związane z branżą spożywczą. Jednym z członków Loży jest przedstawiciel ministerstwa rolnictwa.
Honorowym patronem programu „Doceń polskie” jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Dlaczego warto przystąpić do programu „Doceń polskie”?
Udział w certyfikacji jest bezpłatny, a zdobycie znaku promocyjnego daje producentowi nowe możliwości promowania nagrodzonego wyrobu.
Informacje o laureatach dotychczasowych audytów są zamieszczane nie tylko stronie programu oraz blogu, publikują je także media lokalne i branżowe. Nagrodzone firmy mają przy tym sposobność uczestniczenia w wydarzeniach specjalnych związanych z programem „Doceń polskie”.
Godło programu widniejące na opakowaniach wyróżnionych produktów spożywczych (a także materiałach promocyjnych różnego rodzaju) to sygnał dla konsumenta, że oznaczony nim produkt jest wart uwagi i został sprawdzony przez ekspertów. 

O sposobie wykorzystania potencjału promocyjnego znaku „Doceń polskie” decydują sami laureaci. Pierwszym krokiem do zdobycia godła jest udział w certyfikacji.