Warning: Undefined array key "post" in /home/platne/serwer165998/public_html/docenpolskie.pl/wp-content/themes/as4youTheme/parts/postPage.php on line 4

Żyj zgodnie z naturą

24 lipca 2023


Zdrowa żywność odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia i ogólnego samopoczucia. Składa się z naturalnych, nieprzetworzonych składników odżywczych, które są korzystne dla organizmu i wpływają pozytywnie nie tylko na stan naszego ogólnego zdrowia, ale również na nasze samopoczucie. Co ważne, jej spożywanie może także w znaczący sposób zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób, a odpowiednia dieta - pomóc w przypadku niektórych dolegliwości. Już od najmłodszych lat, warto sięgać po zdrowe produkty.

Jedną firm wychodzących naprzeciw klientów poszukujących zdrowej żywności jest firma Info – Farm, właściciel marki  NaturPlanet. W ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć między innymi zamienniki cukru, superfood, oleje, ziarna i nasiona do wypieków oraz mąki, a także suplementy diety i kosmetyki naturalne. Firma stale wprowadza nowości, dbając o to, aby każdy produkt stworzony był z najwyższej jakości surowców pozyskiwanych ze sprawdzonych źródeł. Starannie opracowuje również skład każdej nowej propozycji w swojej ofercie.

Firma Info – Farm weźmie udział w  47. Certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Podczas atestacji członkowie Loży Ekspertów ocenią trzy propozycje marki Naturplanet - Olej kokosowy nierafinowany zimnotłoczony, Olej z czarnuszki nierafinowany zimnotłoczony oraz Olej lniany nierafinowany zimnotłoczony.  Produkty te ubiegają się o odnowienie licencji programu „Doceń polskie”.

Więcej informacji na temat marki Naturplanet znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://naturplanet.pl/